Med dekor i grönt och brunt. Signerad. "Orrefors Ariel nr 1974E II Öhrström". Små fotringsnagg. (Höjd 7, diameter 13)
900 SEK | 2023-05-13 18:37 |
850 SEK | 2023-05-14 10:41 |
600 SEK | 2023-05-12 14:17 |
500 SEK | 2023-05-11 23:06 |
150 SEK | 2023-05-12 11:43 |
100 SEK | Startpris |