Mässing. Blad i stål. Lindat handtag. Klingan stämplad. Slitage, klingan lagad, handtaget senare. (Längd 115)
5 600 SEK | 2023-06-02 12:16 |
5 600 SEK | 2023-06-04 11:57 |
5 200 SEK | 2023-06-04 09:14 |
4 800 SEK | 2023-05-29 11:44 |
150 SEK | 2023-06-01 21:49 |
100 SEK | Startpris |