Akvarell, stilleben med rosor. Signerad. Med dedikation. Inramad. (29,5x20)
19 500 SEK | 2023-06-04 10:52 |
19 000 SEK | 2023-06-04 11:14 |
18 000 SEK | 2023-06-04 10:52 |
15 000 SEK | 2023-06-04 10:08 |
12 000 SEK | 2023-06-02 20:50 |
10 500 SEK | 2023-06-02 11:15 |
8 400 SEK | 2023-06-02 10:29 |
3 600 SEK | 2023-06-02 09:16 |
1 100 SEK | 2023-06-02 06:44 |
200 SEK | 2023-06-01 23:05 |
150 SEK | 2023-06-01 22:17 |
100 SEK | 2023-06-01 21:50 |
100 SEK | Startpris |