Olja på duk, figurscen. Fläckar, något krackelerad, retuscher. (95x142)
4 400 SEK | 2023-07-30 10:39 |
4 200 SEK | 2023-07-29 11:14 |
3 200 SEK | 2023-07-28 16:00 |
2 100 SEK | 2023-07-28 15:38 |
1 100 SEK | 2023-07-27 17:59 |
250 SEK | 2023-07-27 21:19 |
100 SEK | Startpris |