Litograferad plåt. Textil klädsel. Fjäderdrift fungerar vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Färgslitage, klädsel med skador, mindre skador. (Höjd 23,5)
2 800 SEK | 2023-07-29 16:55 |
2 800 SEK | 2023-07-30 10:34 |
1 700 SEK | 2023-07-29 11:38 |
1 500 SEK | 2023-07-28 18:14 |
950 SEK | 2023-07-28 21:08 |
750 SEK | 2023-07-28 13:05 |
700 SEK | 2023-07-28 10:13 |
200 SEK | 2023-07-27 20:42 |
100 SEK | 2023-07-27 16:09 |
100 SEK | Startpris |