33. Fjäderdriven leksak, "Ajax 659", Lehmann, Tyskland

Litograferad plåt. Textil klädsel. Fjäderdrift fungerar vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Färgslitage, klädsel med skador, mindre skador. (Höjd 23,5)

Varunr 407449

30 Juli 2023 12:10

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 2 900 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

2 800 SEK2023-07-29 16:55
2 800 SEK2023-07-30 10:34
1 700 SEK2023-07-29 11:38
1 500 SEK2023-07-28 18:14
950 SEK2023-07-28 21:08
750 SEK2023-07-28 13:05
700 SEK2023-07-28 10:13
200 SEK2023-07-27 20:42
100 SEK2023-07-27 16:09
100 SEK Startpris

2023-07-30 Månadsauktion, Söndag den 30 juli Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 25% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms