Etsning, "Ernest Renan". Signerad i blyerts. I plåten signerad och daterad 1892. Inramad. (23x33,5)
5 000 SEK | 2023-07-29 08:12 |
5 000 SEK | 2023-07-30 11:47 |
4 600 SEK | 2023-07-30 09:25 |
3 000 SEK | 2023-07-28 16:11 |
1 000 SEK | 2023-07-28 12:54 |
150 SEK | 2023-07-27 22:51 |
100 SEK | 2023-07-27 17:34 |
100 SEK | Startpris |