8. Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "Ernest Renan". Signerad i blyerts. I plåten signerad och daterad 1892. Inramad. (23x33,5)

Varunr 406432

30 Juli 2023 12:10

5 000 SEK2023-07-29 08:12
5 000 SEK2023-07-30 11:47
4 600 SEK2023-07-30 09:25
3 000 SEK2023-07-28 16:11
1 000 SEK2023-07-28 12:54
150 SEK2023-07-27 22:51
100 SEK2023-07-27 17:34
100 SEK Startpris

2023-07-30 Månadsauktion, Söndag den 30 juli Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 25% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms