Mässing. Med genombruten dekor. En ljuspunkt. Stämplad. Ytslitage. (Höjd 40)
23 000 SEK | 2023-08-20 12:01 |
22 000 SEK | 2023-08-20 12:00 |
20 000 SEK | 2023-08-20 11:57 |
16 500 SEK | 2023-08-19 16:55 |
10 000 SEK | 2023-08-19 08:59 |
7 000 SEK | 2023-08-19 08:56 |
6 600 SEK | 2023-08-18 16:03 |
5 000 SEK | 2023-08-18 14:49 |
4 600 SEK | 2023-08-18 12:27 |
3 800 SEK | 2023-08-17 20:45 |
3 000 SEK | 2023-08-17 19:50 |
2 600 SEK | 2023-08-17 20:24 |
1 100 SEK | 2023-08-17 19:12 |
100 SEK | Startpris |