Olja på duk, nakenstudie. Osignerad. Enstaka ramskador. (91x60)
4 000 SEK | 2023-08-20 12:01 |
3 800 SEK | 2023-08-20 11:59 |
2 700 SEK | 2023-08-20 11:50 |
2 300 SEK | 2023-08-20 10:50 |
2 100 SEK | 2023-08-20 08:42 |
1 800 SEK | 2023-08-20 01:47 |
1 600 SEK | 2023-08-19 23:17 |
1 500 SEK | 2023-08-19 19:25 |
1 400 SEK | 2023-08-18 22:51 |
1 300 SEK | 2023-08-19 17:14 |
850 SEK | 2023-08-18 19:14 |
700 SEK | 2023-08-18 16:36 |
250 SEK | 2023-08-18 08:15 |
100 SEK | Startpris |