Med handmålad dekor. Bruksslitage, repor, bl.a. med krackelering. (Höjd 9,5, diameter 11,5)
3 000 SEK | 2023-08-19 21:33 |
2 900 SEK | 2023-08-19 23:03 |
2 500 SEK | 2023-08-19 00:00 |
2 200 SEK | 2023-08-18 14:28 |
1 400 SEK | 2023-08-18 16:36 |
1 200 SEK | 2023-08-17 20:47 |
100 SEK | Startpris |