Mässing. Stämplad, etikettmärkt. Raster saknas. Ytslitage, fläckar. (Höjd 50)
4 400 SEK | 2023-08-20 09:32 |
4 200 SEK | 2023-08-20 06:44 |
3 800 SEK | 2023-08-19 10:43 |
2 100 SEK | 2023-08-19 23:19 |
1 700 SEK | 2023-08-19 21:09 |
900 SEK | 2023-08-18 21:42 |
900 SEK | 2023-08-19 00:10 |
600 SEK | 2023-08-18 17:22 |
500 SEK | 2023-08-18 13:16 |
150 SEK | 2023-08-17 21:04 |
100 SEK | Startpris |