Med handmålad dekor och förgyllning. Konturerad kant. Stämplade. Mindre fotnaggar och glasyrnötningar. (Diameter 22,5)
1 800 SEK | 2023-08-20 11:46 |
1 700 SEK | 2023-08-20 12:01 |
1 500 SEK | 2023-08-20 12:00 |
950 SEK | 2023-08-20 11:46 |
800 SEK | 2023-08-19 21:37 |
700 SEK | 2023-08-19 22:58 |
600 SEK | 2023-08-18 11:23 |
300 SEK | 2023-08-18 16:03 |
200 SEK | 2023-08-18 14:53 |
100 SEK | 2023-08-17 22:09 |
100 SEK | Startpris |