Bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st, bordsskedar 12st, smörgåsknivar 6st, plockgafflar 6+6, kaffeskedar 12st samt ostknivar 2st. Bruksslitage, repor. Knivarnas med rostfria blad. (Vikt exklusive knivar 1210g., knivarnas vikt 1200g.)
8 600 SEK | 2023-08-20 11:42 |
8 400 SEK | 2023-08-20 11:55 |
8 000 SEK | 2023-08-20 08:08 |
7 000 SEK | 2023-08-18 15:21 |
6 400 SEK | 2023-08-19 12:02 |
6 000 SEK | 2023-08-18 15:57 |
2 900 SEK | 2023-08-18 14:18 |
2 600 SEK | 2023-08-18 09:54 |
2 000 SEK | 2023-08-18 14:10 |
150 SEK | 2023-08-18 12:28 |
100 SEK | Startpris |