Kvadratisk fot. Fasetterad stomme. Kupor med slipad dekor av blomster och girlanger. Omslipade mynningar, smånagg. Repor. (Höjd 19,5)
7 400 SEK | 2023-08-20 11:41 |
7 200 SEK | 2023-08-20 11:29 |
6 000 SEK | 2023-08-19 21:51 |
5 600 SEK | 2023-08-18 14:05 |
2 400 SEK | 2023-08-18 16:43 |
1 800 SEK | 2023-08-18 14:04 |
1 600 SEK | 2023-08-17 21:16 |
1 500 SEK | 2023-08-18 13:09 |
850 SEK | 2023-08-18 07:02 |
750 SEK | 2023-08-17 22:06 |
100 SEK | 2023-08-17 19:25 |
100 SEK | Startpris |