38. Album med samlarbilder, "Sportens Stjärnor", Hemmets Journal

Med bild av Cassius Clay, USA. Bruksslitage, ark med kantslitage. Bilden på Classius Clay med småveck och repor.

Varunr 411588

10 September 2023 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 27 000 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

27 000 SEK2023-09-10 11:56
26 000 SEK2023-09-10 11:57
19 000 SEK2023-09-10 06:29
18 500 SEK2023-09-10 10:09
16 500 SEK2023-09-09 18:45
13 000 SEK2023-09-08 13:59
12 000 SEK2023-09-08 20:24
10 500 SEK2023-09-08 08:33
3 200 SEK2023-09-08 09:31
100 SEK Startpris

2023-09-10 Månadsauktion, Söndag den 10 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 25% Ink.moms
Slagavgift 50 SEK Ink.moms