Med bild av Cassius Clay, USA. Bruksslitage, ark med kantslitage. Bilden på Classius Clay med småveck och repor.
27 000 SEK | 2023-09-10 11:56 |
26 000 SEK | 2023-09-10 11:57 |
19 000 SEK | 2023-09-10 06:29 |
18 500 SEK | 2023-09-10 10:09 |
16 500 SEK | 2023-09-09 18:45 |
13 000 SEK | 2023-09-08 13:59 |
12 000 SEK | 2023-09-08 20:24 |
10 500 SEK | 2023-09-08 08:33 |
3 200 SEK | 2023-09-08 09:31 |
100 SEK | Startpris |