Teak, höjd 79cm längd 190cm bredd 43cm, omärkt, 60/70-tal, bruksslitage, nyckel finns, repor och märken
4,000 SEK | 2023-05-02 13:59 |
3,900 SEK | 2023-05-02 13:14 |
3,600 SEK | 2023-04-26 18:02 |
3,300 SEK | 2023-04-19 22:46 |
1,900 SEK | 2023-04-15 08:25 |
1,300 SEK | 2023-04-12 11:31 |
500 SEK | 2023-04-11 21:38 |
225 SEK | 2023-04-11 13:54 |
100 SEK | Startpris |