Teak, höjd 120cm bredd 61cm djup 35cm, bruksslitage, mindre fanerskador, se bild
1,200 SEK | 2023-05-02 07:37 |
1,200 SEK | 2023-05-02 13:14 |
950 SEK | 2023-05-01 14:33 |
900 SEK | 2023-04-26 18:02 |
850 SEK | 2023-04-25 07:38 |
225 SEK | 2023-04-11 22:03 |
175 SEK | 2023-04-11 22:16 |
125 SEK | 2023-04-11 18:03 |
100 SEK | Startpris |