Provstartad och provkörd. 1960-tal, bruksslitage. Behöver justera kopplingen, Zündapp motor.
8,000 SEK | 2023-10-31 14:00 |
7,500 SEK | 2023-10-31 14:00 |
5,500 SEK | 2023-10-13 08:14 |
5,000 SEK | 2023-10-11 15:19 |
4,000 SEK | 2023-10-12 18:03 |
1,200 SEK | 2023-10-12 14:27 |
175 SEK | 2023-10-11 20:36 |
100 SEK | Startpris |