Litograf, numrerad 142/250 samt signerad. Bildyta ca 42x47
Varenr 142595
Auktionen er lukket! 26 Marts 2024 14:00
2024-03-26, Tisdag kl 14.00, Valbovägen 165
För att kunna vara med live i budgivningen under klubbauktionen via hemsidan så behöver ni ett konto, detta skapar ni på hemsidan sedan kontaktar ni oss på mail eller telefon så öppnar vi Live-funktionen på erat konto.
Visning måndag innan auktion kl. 16-18 samt auktionsdagen kl 12-14
Sidan kommer att uppdateras med objekt kontinuerligt fram till visningen
Inlämning av hela hem eller delar av, samt enstaka föremål till auktion vardagar 8-17 enl. överenskommelse 0705277852
OBS! Vid avhämtning ta med eget emballage, kartonger, papper eller plast
Købsprovision 20% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 50 SEK Inkl. moms