10. Olja på duk - Signerad Mazelli

Höjd 76 cm,. Bredd 105 cm.

Varenr 84975

5 December 2021 17:00

Hammerslag28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK31,00 SEK32,00 SEK 175 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK

175 SEK2021-11-21 09:04
150 SEK2021-11-22 09:51
100 SEK2021-11-18 22:29
100 SEK Startpris

Advent auktion , 2021-12-05 kl 17:00, Slagauktion i realtid på hemsidan

Eftersyn

Förhandsbudgivning och visning av objekten dygnet runt på smalandsauktioner.se samt Onsdag, Torsdag, Fredag och lördag i vår lokal på Illervägen 4 i Växjö, Norremark.

Observera att det är en realtidsauktion som startar 17.00, och de bud som läggs nu är förhandsbud som följer med in i auktionen. För att delta live, logga in genom länken "Delta i dagens realtidsauktion", som dyker upp här ovanför 16.30.

Købsprovision 20% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms

Øvrig information

Alla bud är bindande. Betalning och uthämtning senast lördag efter auktionen.
Vi kan skicka vunna auktionsobjekt, boka genom att skicka e-post till frakt@smalandsauktioner.se

Öppettider för visning samt ut/inlämning Onsdag, Torsdag, Fredag 10.00-18.00, Lördag 10.00-13.00.
Måndag,Tisdag, samt Söndag har vi stängt.

Vid ut/inlämning var god att boka tid på kontoret@smalandsauktioner.se eller 0470-571 388