Bertil Fridhagen, Bodafors
D 115cm
2 x ilägg 55cm
Bra bruksskick, hård slitage på tyget
1 800 SEK | 2014-05-25 18:07 |
1 700 SEK | 2014-05-25 18:06 |
1 000 SEK | 2014-05-25 16:41 |
300 SEK | 2014-05-23 11:58 |
100 SEK | Startpris |