Med skinnbeklädd sits, 1930-tal, senare bemålning, sedvanlig slitage, 80 x 30, sitthöjd 49 cm
350 SEK | 2014-06-13 14:09 |
300 SEK | 2014-06-13 21:03 |
225 SEK | 2014-06-07 11:31 |
150 SEK | 2014-06-05 17:37 |
125 SEK | 2014-06-05 22:52 |
100 SEK | Startpris |