Art deco, 1930/40-tal, alm, diam 60, höjd 54 cm, sedvanlig slitage, några små fanerskador
450 SEK | 2014-06-29 07:01 |
400 SEK | 2014-06-29 08:58 |
100 SEK | 2014-06-25 22:54 |
100 SEK | Startpris |