1950-tal, ben med mässingsavslut, slitage, 124 x 53, höjd 52 cm
150 SEK | 2014-06-29 18:04 |
125 SEK | 2014-06-29 12:05 |
100 SEK | 2014-06-29 12:04 |
100 SEK | Startpris |