Sits av pressfanerad teak, lite färgstänk, repor
1 400 SEK | 2014-06-29 14:57 |
1 300 SEK | 2014-06-28 10:04 |
1 100 SEK | 2014-06-28 21:24 |
950 SEK | 2014-06-23 11:11 |
550 SEK | 2014-06-23 19:44 |
300 SEK | 2014-06-22 21:03 |
100 SEK | 2014-06-16 18:31 |
100 SEK | Startpris |