Tidig 1900-tal, sedvanlig slitage
600 SEK | 2014-07-13 18:23 |
550 SEK | 2014-07-13 18:23 |
450 SEK | 2014-07-12 17:44 |
300 SEK | 2014-07-11 21:09 |
250 SEK | 2014-07-12 15:35 |
100 SEK | 2014-07-03 23:18 |
100 SEK | Startpris |