Skaraborgs Möbelindustri AB, 1960-tal.
Bredd 215, djup 45, höjd 81 cm, några ytliga smårepor, fö fint skick
1 200 SEK | 2014-07-13 18:36 |
1 100 SEK | 2014-07-13 18:35 |
850 SEK | 2014-07-13 11:06 |
800 SEK | 2014-07-13 18:35 |
700 SEK | 2014-07-08 09:42 |
150 SEK | 2014-07-07 11:44 |
100 SEK | Startpris |