"Ingrid Bergman och Lasse Smith på Dannholmen", Signerad och daterad 1966, en av 18 ex, 30 x 42 cm
1 200 SEK | 2014-07-05 13:36 |
1 100 SEK | 2014-07-13 18:40 |
950 SEK | 2014-07-13 18:39 |
850 SEK | 2014-07-13 15:45 |
550 SEK | 2014-07-12 17:40 |
400 SEK | 2014-07-08 15:12 |
250 SEK | 2014-07-07 08:01 |
50 SEK | Startpris |