Rörstrand, signerad, höjd 16, diam 18.5, resp. höjd 11 diam 13.5 cm, nagg samt liten spricka i den stora, den mindre i fint skick
175 SEK | 2014-07-13 18:14 |
150 SEK | 2014-07-11 20:52 |
100 SEK | Startpris |