Fanerat teak, metallgavlar med mässingsdetaljer, maxhöjd 192, djup 32, bredd 86 cm, justerbara hyllplan, smårepor, smärre fanerskador
1 600 SEK | 2014-07-27 16:47 |
1 500 SEK | 2014-07-27 14:37 |
1 400 SEK | 2014-07-10 16:59 |
1 000 SEK | 2014-07-18 21:53 |
500 SEK | 2014-07-17 21:11 |
100 SEK | Startpris |