Med tillhörande stol, ngt fläckig skiva, några små fanerskador i lådorna, 125 x 64, höjd 77 cm
350 SEK | 2014-07-27 16:22 |
300 SEK | 2014-07-27 17:55 |
100 SEK | Startpris |