Gjutjärnsfot. Mässing. Läderklädd stång. Stämplad: 523-008. 1940-tal. H 57
1 000 SEK | 2014-07-27 18:37 |
950 SEK | 2014-07-27 18:37 |
700 SEK | 2014-07-25 10:06 |
400 SEK | 2014-07-18 22:06 |
225 SEK | 2014-07-20 12:32 |
100 SEK | Startpris |