1970-tal, ej funktionstestad, 36 x 26 cm, tjocklek 9 cm, repor, enstaka småspricka
350 SEK | 2014-07-27 12:08 |
300 SEK | 2014-07-25 22:46 |
150 SEK | 2014-07-21 08:57 |
100 SEK | 2014-07-20 14:33 |
100 SEK | Startpris |