28 delar, några smånagg, blekt dekor, krackeleringar
300 SEK | 2014-07-18 21:54 |
300 SEK | 2014-07-27 18:01 |
175 SEK | 2014-07-25 09:22 |
125 SEK | 2014-07-20 23:34 |
100 SEK | Startpris |