"Från saluhallen", signerad & numrerad 37/250, 40 x 56 cm
900 SEK | 2014-08-01 15:05 |
850 SEK | 2014-08-03 17:58 |
250 SEK | 2014-08-03 14:18 |
100 SEK | Startpris |