1950-tal, lackerad mahogny, smärre slitage 45 x 38, höjd 60 cm
225 SEK | 2014-08-24 19:35 |
200 SEK | 2014-08-17 20:12 |
150 SEK | 2014-08-24 18:06 |
50 SEK | Startpris |