Mitten av 1900-tal, vitmålade med blå plychklädsel, mindre slitage, smuts
700 SEK | 2014-09-07 19:30 |
650 SEK | 2014-09-07 19:30 |
450 SEK | 2014-09-07 17:42 |
200 SEK | 2014-08-26 06:21 |
75 SEK | 2014-08-30 09:45 |
50 SEK | Startpris |