18/1900-tal, sedvanlig slitage L 47 cm
250 SEK | 2014-09-07 19:39 |
225 SEK | 2014-09-07 19:39 |
200 SEK | 2014-08-28 23:19 |
125 SEK | 2014-09-05 07:49 |
50 SEK | Startpris |