Sent 1800-tal, sedvanligt slitage, med monogram, 60 x 30, höjd 30 cm
125 SEK | 2014-09-07 08:22 |
100 SEK | 2014-09-07 19:04 |
50 SEK | 2014-08-26 06:28 |
50 SEK | Startpris |