1900-tal, förgylld med ornament, fint skick, 92 x 92 cm
550 SEK | 2014-08-25 23:04 |
500 SEK | 2014-09-06 19:12 |
150 SEK | 2014-08-29 20:03 |
50 SEK | Startpris |