Tidigt 1900-tal, obetydliga nagg i propparna, höjd 22 resp. 27 cm
175 SEK | 2014-09-09 15:20 |
150 SEK | 2014-09-21 19:31 |
100 SEK | 2014-09-19 17:39 |
50 SEK | Startpris |