6 st, varav en med nagg, repor i glasyr, diam 23 cm
175 SEK | 2014-09-11 20:55 |
150 SEK | 2014-09-21 19:56 |
50 SEK | 2014-09-08 10:06 |
50 SEK | Startpris |