1940-tal, lackskador på skärm, höjd 55 cm
650 SEK | 2014-09-21 15:57 |
600 SEK | 2014-09-21 20:03 |
400 SEK | 2014-09-15 14:13 |
250 SEK | 2014-09-15 12:00 |
200 SEK | 2014-09-14 15:27 |
50 SEK | 2014-09-11 20:12 |
50 SEK | Startpris |