E.A Rosengren Göteborg, 1900-tal 3 dörrar med 3 hyllplan bakom, 51 x 92, höjd 195 cm, rost & slitage. Något ojämn höjd på benen.
700 SEK | 2014-10-03 21:14 |
650 SEK | 2014-10-05 18:04 |
550 SEK | 2014-10-05 17:14 |
50 SEK | Startpris |