"Ingrid Bergman och Lasse Smith på Dannholmen", Signerad och daterad 1966, en av 18 ex, 30 x 42 cm
1 400 SEK | 2014-09-17 09:22 |
1 300 SEK | 2014-10-03 21:37 |
1 000 SEK | 2014-10-03 11:17 |
75 SEK | 2014-09-21 21:01 |
50 SEK | Startpris |