Ek, slitage, mjuka ryggar, sprickor & fanerskador i ryggslutet
2 200 SEK | 2014-10-05 15:13 |
2 200 SEK | 2014-10-05 19:35 |
1 100 SEK | 2014-09-27 10:55 |
1 000 SEK | 2014-09-24 07:41 |
150 SEK | 2014-09-21 21:30 |
50 SEK | 2014-09-21 20:56 |
50 SEK | Startpris |