1940-tal, smärre repor, ledbar i mitten, ej funktionstestad
225 SEK | 2014-10-19 19:37 |
200 SEK | 2014-10-19 19:37 |
50 SEK | 2014-10-14 16:57 |
50 SEK | Startpris |