Glasyrkrackeleringar, 2 smärre nagg i foten på kannan, diam. fat 40 cm, höjd kannan 27 cm
250 SEK | 2014-10-19 19:06 |
225 SEK | 2014-10-18 22:54 |
100 SEK | 2014-10-11 14:44 |
50 SEK | 2014-10-05 20:58 |
50 SEK | Startpris |