3 st, smärre slitage, en med lagning på sits
450 SEK | 2014-10-19 18:30 |
400 SEK | 2014-10-19 19:01 |
300 SEK | 2014-10-14 16:50 |
150 SEK | 2014-10-12 17:14 |
50 SEK | Startpris |