1940-tal, med klocka och lampa, skärm saknas. Slitage och lacksläpp. 45 x 45, höjd bord 56 cm.
400 SEK | 2014-11-02 19:26 |
350 SEK | 2014-11-02 17:13 |
225 SEK | 2014-11-02 16:58 |
125 SEK | 2014-11-02 16:45 |
50 SEK | 2014-10-19 23:04 |
50 SEK | Startpris |