4 st, sits av pressad faner, björkstomme, slitage
1 200 SEK | 2014-11-02 19:27 |
1 100 SEK | 2014-11-02 18:48 |
1 000 SEK | 2014-11-02 19:27 |
700 SEK | 2014-11-02 17:22 |
50 SEK | Startpris |